druk 3D

usługa druku 3D na zamówienie

Zdjęcie, rysunek, szkic a nawet sam pomysł wystarczy żebyśmy wydrukowali dla Ciebie dany element.

Powiedz nam co potrzebujesz a my wykonamy to dla Ciebie

Szukasz usługi druku 3D w Krakowie i okolicy? dobrze trafiłeś.

Oferujemy:
– druk 3d w Krakowie
– skanowanie 3d w Krakowie
– serwis drukarek 3D w Krakowie i z dojazdem do klienta

Druk 3D w Krakowie. Model dostępny tego samego dnia. Zamów druk 3D i odbierz go tego samego dnia!

Dlaczego warto wybrać druk 3d?

Szeroki wybór materiałów wraz z dokładnością druku 3d sprawiają, ze przy użyciu technologii 3d możemy wydrukować praktycznie wszystko. Druk 3d wykorzystywany jest w każdej dziedzinie życia. Modele wydrukowane są o wiele tańsze w porównaniu do uruchomienia np. formy wtryskowej służącej do wyprodukowania danego detalu. Wydruki 3d sprawdza się w branży m.in. stomatologicznej, jubilerskiej, motoryzacyjnej, lotniczej, modelarskiej.

Model dostępny w kilka godzin

Wydruki 3d świetnie sprawdzają się jako części zamienne do maszyn i urządzeń. Potrzebny element jest dostępny po kilku godzinach. Jest to nie tylko świetna metoda do obniżenia kosztów przestoju maszyn, ale również do produkcji prototypów. Model jest gotowy do testów oraz do zaprezentowania klientowi już po kilku dniach. Możliwość testowania zmian naniesionych na model jest szybka i widoczna od razu.  Dzięki naszemu zapleczu technologicznemu jesteśmy wstanie przygotować dla Ciebie dany detal nawet tego samego dnia! Ogranicz czas oczekiwania na dany detal drukując go u nas!

Możliwość zdobycia części niedostępnych na rynku

Druk 3D daje nam możliwość odwzorowania i wydrukowania części które są już niedostępne na rynku. Wydruki 3d świetnie sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, gdzie wydrukowany element zastępuje miejsce części która nie jest już oferowana przez producenta. Bardzo często element który ulegnie uszkodzeniu jest niedostępny na rynku. Zamiast oddawać urządzenie do serwisu wydrukuj uszkodzony element ograniczając przy tym koszty.

Oszczędności wynikające z użycia technologi 3d

Druk 3d daje nam wiele możliwości. Nie tylko znalazł zastosowanie w każdej dziedzinie życia, ale również obniżył koszty przedsiębiorstw. Jak?

  • wydrukowany detal jest o wiele tańszy od elementu dla którego musimy zbudować formę przed wyprodukowaniem go.
  • czas realizacji jest o wiele krótszy skracając przy tym czas przestoju produkcji,
  • mamy możliwość wydrukowanie brakującego komponentu bez potrzeby zakupu całego zestawu oferowanego przez producenta,
  • możemy odwzorować uszkodzony element, niedostępny na rynku, bez konieczności wymiany całego urządzenia
  • wydrukowane modele są bardzo wytrzymałe, przez co nie zużywają się tak szybko

Dbałość o szczegóły

Wydruki 3d w zależności od użytej technologii wykonujemy z dokładnością do 0,025 mm. Detale przygotowujemy staranie z dbałością o każdy szczegół. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Najmniejsze niedociągnięcia nie są przez nas akceptowalne. Wydruki które przygotowujemy traktujemy tak jakbyśmy wykonywali je dla siebie. Liczy się każdy szczegół.

100 % satysfakcji

Naszym celem jest sprawienie, aby dany element w pełni spełniał twoje oczekiwania. Dzięki naszemu doświadczeniu nie tylko zrealizujemy dane zlecenie, ale również doradźmy tak, aby element jeszcze lepiej spełniał swoje zadanie. W zależności od przeznaczenia i budżetu dobierzemy technologie druku 3d oraz materiał.

Pozostałe usługi

biuro projektowe

Pomożemy i zaprojektujemy model oraz dostosowujemy go do druku. Propozycję współpracy kierujemy do przedsiębiorstw jak i również klientów detalicznych

skanowanie 3D / inżynieria odwrotna

Świadczymy usługi skanowania 3D. Prześlij do nas model a my przygotujemy skan, wydruk bądź modyfikacje według potrzeb

serwis drukarek 3D

Jeśli Twoje wydruki są słabe jakościowo? z zalanymi otworami? bez cienkich ścianek? z niską dokładnością? Skontaktuj się z nami a my sprawimy, że Twoja drukarka znów będzie sprawna.

Kontakt

Linki

© 2020 – 2024 Copyright detal3D. All rights reserved.

× Dzień dobry! w czym mogę Ci pomóc?