od skanowania do drukowania

Skanowanie 3D

Zeskanujemy model trudny do zmierzenia, o nieregularnych kształtach. Dzięki skanerom 3D możemy odwzorować każdą rzecz. Skanowanie 3D pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Element niedostępny już na rynku zeskanujemy i odwzorujemy go dla Ciebie. Detal uszkodzony bądź niekompletny zmodyfikujemy i doprojektujemy brakującą część. Dobierzemy odpowiedni skaner 3D do wymagań modelu tak aby rezultat był jak najlepszy.

Przygotujemy plik gotowy do druku, dokumentacje i wymiarowanie.

Inżynieria odwrotna

Na podstawie zeskanowanej chmury punktów przygotowujemy plik CAD. jest to świetna metoda pozyskania części drogich bądź niedostępnych na rynku. zeskanowana może zostać zmodyfikowana według potrzeb. Dzięki Inżynierii odwrotnej szybko przygotujemy model idealnie go odwzorowując.

Pozostałe usługi

biuro projektowe

Pomożemy i zaprojektujemy model oraz dostosowujemy go do druku. Propozycję współpracy kierujemy do przedsiębiorstw jak i również klientów detalicznych

usługi druku 3D

Oferujemy profesjonalne wydruki 3D. Cechuje nas indywidualne podejście, krótkie terminy realizacji oraz szeroki wybór materiałów

serwis drukarek 3D

Jeśli Twoje wydruki są słabe jakościowo? z zalanymi otworami? bez cienkich ścianek? z niską dokładnością? Skontaktuj się z nami a my sprawimy, że Twoja drukarka znów będzie sprawna.

© 2020 Copyright detal3D. All rights reserved.

× Dzień dobry! w czym mogę Ci pomóc?