od pomysłu po realizacje

Nasze biuro projektowe przygotuje dla Ciebie:

prototypy

Przygotujemy dla Ciebie prototyp wraz z dokumentacją techniczną. Doradzimy w kwestii ergonomiczności oraz użyteczności. Zaprojektujemy prototyp na podstawie szkicu, zdjęcia czy nawet rozmowy.

rendering

Na podstawie przesłanej dokumentacji przygotujemy realistyczny obraz danego detalu. W zależności od wymagań przygotujemy kilka wersji poglądowych.

projekt stanowiska edukacyjnego

Zaprojektujemy dla Ciebie stanowisko edukacyjne z funkcjonalnymi elementami.

projekty makiet

Przygotujemy projekt 3D makiety. Projekt oraz wykonanie maszyny działającej w skali, zakładu produkcyjnego, bądź osiedla mieszkalnego. Projekt makiet 3D i wizualizacja wraz z przygotowaniem do druku.

dokumentacje 2D / dokumentacje 3D

Stworzymy dokumentacje 2D oraz dokumentacje 3D z modelowaniem. Uzupełnimy brakującą dokumentacje techniczną w Twojej firmie.

modyfikacje dokumentacji

Masz już dokumentacje na której potrzebujesz nanieść poprawki? Skontaktuj się z nami a my przygotujemy korekty w dokumentacji bądź na wydrukach.

Zaprojektujemy dla Ciebie stanowisko edukacyjne z funkcjonalnymi elementami.

Pozostałe usługi

usługi druku 3D

Oferujemy profesjonalne wydruki 3D. Cechuje nas indywidualne podejście, krótkie terminy realizacji oraz szeroki wybór materiałów

serwis drukarek 3D

Jeśli Twoje wydruki są słabe jakościowo? z zalanymi otworami? bez cienkich ścianek? z niską dokładnością? Skontaktuj się z nami a my sprawimy, że Twoja drukarka znów będzie sprawna.

skanowanie 3D / inżynieria odwrotna

Świadczymy usługi skanowania 3D. Prześlij do nas model a my przygotujemy skan, wydruk bądź modyfikacje według potrzeb

Kontakt

Linki

© 2020 – 2024 Copyright detal3D. All rights reserved.

× Dzień dobry! w czym mogę Ci pomóc?