realizacje

W zależności od wymagań klienta i przeznaczenia modelu doradzamy oraz dobieramy odpowiednią technologie druku oraz materiał.

motoryzacja

Druk 3D w motoryzacji sprawdza się doskonale. Najczęściej realizujemy projekty mające na celu odwzorować element niedostępny już na rynku. Komponent projektujemy „od zera” lub przy pomocy skanera odwzorowujemy dokładnie jego kształt. W zależności od przeznaczenia i wymaganej wytrzymałości dobieramy technologię druku i materiał. Komponent po postprocesingu poddawany jest dalszej obróbce np lakierowaniu. 

części zamienne

Szybko zużywające się części maszyn i urządzeń. Skróć czas oczekiwania na detal drukując go! Obniż koszty utrzymania produkcji poprzez wydrukowanie uszkodzonego elementu. Wydrukowany detal może wytrzymać w temperaturze do 170 stopni! Odpowiednio dobrany materiał zapobiega odkształceniu i ścieraniu się. W nagłych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać element nawet tego samego dnia!

modelarstwo

Figurki kolekcjonerskie, ozdoby, dekoracje, części makiet i wiele innych przygotowujemy z dbałością o każdy szczegół. Przygotowane modele idealnie nadają się do pomalowania. Oferujemy wydruki jedno bądź kilku kolorowe.

oświetlenie

Nowatorskie projekty oświetlenia wykonanego przy użyciu technologi druku 3D. Funkcjonalne lampy, ozdobne klosze na podstawie projektu, pomysłu lub po prostu pod konkretny wymiar. Często tańsza alternatywa od dostępnych na rynku produktów.

użytkowe

Funkcjonalne i unikatowe. Przedmioty ułatwiające codzienne życie.  Projekt może być spersonalizowany i w 100% dostosowany do użytkownika. Przedmioty znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach życia.

Bądź na bieżąco! Śledź nasze realizacje na facebooku oraz instagramie.

Kontakt

Linki

© 2020 – 2024 Copyright detal3D. All rights reserved.

× Dzień dobry! w czym mogę Ci pomóc?